Yeni Dönem KOMEK Kayıtları Başlıyor Nasıl Kayıt...

Yeni Dönem KOMEK Kayıtları Başlıyor Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Komek kayıtları ne zaman başlıyor 2017 online kayıt aslında kayıt başvurusu olup, kesin kaydınızı, ön kayıt yaptırdığınız kurs merkezine giderek onaylatınız.

27 Ocak 2017 - 14:34 - Güncelleme: 28 Ocak 2017 - 16:07

Kursu ve ASEM meslek edindirme kursları ücretsiz mi? KOMEK Kayıtları ne zaman başlıyor? Komek meslek edindirme kurslarına son kayıt tarihi ne zaman? 

Konya Meslek Edindirme Kursları, 2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar dönemi kayıtları 1 Şubat'ta başlıyor. Kayıt olacağınız kurs dolmadan acele edin. Sınırlı sayıdaki kurslar ilk günlerde dolabiliyor.

Yeni Dönem Kayıtları Ne Zaman Başlıyor, Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Yeni dönem kayıtları 1 Şubat’ta başlayacak olup, www.komek.org.tr adresinden online olarak yapılacaktır. Kayıt sayfasından ister branş seçerek kurs merkezi seçebilir, isterseniz de kurs merkezi seçerek branş seçebilirsiniz.

Online Kayıt Yaptırmak Yeterli Mi? Online kayıt aslında kayıt başvurusu olup, kesin kaydınızı, ön kayıt yaptırmış olduğunuz kurs merkezine giderek onaylatmalısınız.

Kayıt Onaylatmanın Belli Bir Süresi Var Mı? Online kayıt yaptırmış olan kursiyer adaylarımız 48 saat içinde başvuru yaptırmış olduğu kurs merkezine giderek ya da kurs merkezini arayarak telefonla da kayıt onayını yaptırabilirler. iletişim için tıklayınız

Kayıt Tarihlerinde Şehir Dışında Olanlar  Ne Yapacak? Kayıt tarihlerinde şehir dışında olan kursiyerlerimiz, kayıt yaptırmış olduğu kurs merkezini arayarak durumu bildirip kayıt onayı yaptırabilecektir. Kurs merkezlerinin iletişim adresleri aşağıda ki linkte mevcuttur. www.komek.org.tr/kursmerkezi.php


Kayıt Onayında İstenen Evrak Var Mı? Öğrenci kayıt onayına gelirken kimlik ve sürekli kullanacağı elkartını getirmelidir. Kayıt onayında ekstra istenen herhangi bir mezuniyet diploması gerekli olmayıp,  bazı özel kurslarda başlangıç sertifikası istenilebilir. Örneğin: Autocad, Solidworks, Web Tasarım gibi kurslarda bilgisayar sertifikası şartı vardır.

Kurslar Ücretli mi? Konya Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ücretsiz, Spor Merkezleri 30 tl, Merkez Alise Sanat ve Eğitim Merkezi (ASEM) 70 TL, İlçe Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) 40 TL dir. Kurs kayıtlarımız dönemlik yapılmakta ve ücretlerde dönemlik olmaktadır.

KOMEK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.
facebook sayfamızı (www.facebook.com/konyameslekedindirme) takip ederek, aklınıza takılan konularda anlık bilgi alabilir, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..