Konya Şehir Turu Otobüsü Turizm Danışma İletişim Telefonu

Firma Yetkilisi : Turizm Şube Müdürlüğü Konya Büyükşehir Belediyesi

Adres: Merkez Selçuklu, Meram, Karatay, MKM, Mevlana, Meram Konya Turkey Şehir : Konya İlçe: Merkez Selçuklu, Meram, Karatay, MKM, Mevlana, Meram

Telefon: 3322470000

EMail: turizm@konya.bel.tr

Çift katlı Otobüsle Şehir Turu Konya City Tour Contact 

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve şehrimizi tanımak amacı ile üstü açık çift katlı otobüsler ile yapılan kent gezi turları tüm halkımızın katılabileceği bir etkinliktir.

Turumuz hafta içi saat 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 ’de hafta sonu 11:00 , 14:00 ' de Mevlana Müzesi önünde başlamaktadır. Ücretler Elkart ya da temassız bankacılık kartları ile tahsil edilmektedir. Tur gezi ücreti, şehir içi toplu ulaşım ücretinin 2 katıdır. Şehir gezi turu rehberi eşliğinde indirme yapmadan Konya’nın önemli yerlerinin anlatıldığı panoramik bir turdur.

Başlıca gezi mekânları Mevlana Müzesi, Alaaddin Tepesi, Nalçacı Caddesi, Akyokuş Tepesi ve Sille'dir. Otobüslerimizin üstü açık olması nedeni ile hava şartlarına bağlı beklenmeyen iptaller yaşana bilmektedir. Lütfen turizm danışma hattını arayarak bilgi alınız.

2014 Yılında hizmete başlayan turizm danışma hattı, Konya Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Turizm Şube Müdürlüğü tarafından bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Turizm Şube Müdürlüğü bünyesinde çalışan profesyonel turizm rehberleri tarafından Konya’daki tarihi ve turistik yerler ile ilgili yerli ve yabancı ziyaretçiler bilgilendirilmektedir.

Ayrıca ören yerleri, müzeler, Konya yemekleri ve konaklama gibi konular hakkında da bilgi verilmektedir. Turizm danışma hattı Konya’mızın daha iyi tanıtılması amacıyla oluşturulmuş bilgilendirme hattıdır.

Bilgi için Turizm danışma telefonu: 0 332 247 00 00 E-Posta: turizm@konya.bel.tr 

Konya Kent Rehberi, Çift katlı Otobüs ile Şehir Hakkında Bilgi İletişim Telefon Numarası  Gezi Turu Konya City Tour Contact Konya Index Since 2007 


Çift katlı Otobüs ile Şehir Hakkında Bilgi Gezi Turu Konya City Tour Contact 


Firma'ya Mesaj Gönder