Ramada Plaza Konya İletişim Telefonu | Konya Otel Rezervasyonu

Firma Yetkilisi : Ramada Plaza Konya Oteli İletişim Bilgileri

Adres: Horozluhan Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No: 58/A Selçuklu Konya Şehir : Konya İlçe: Merkez Selçuklu İstanbul Yolu Üzeri Yeni Otogara Giderken Sağda

Telefon: 3322484000

Fax: 3322480506

EMail: info@ramadaplazakonya.com

Ramada Plaza Konya Telefon Numarası İletişim Bilgileri 

Odalar Standart Oda, Superior Oda, Suit Oda, Kral Dairesi, Aile Odası ve Engelliler için özel odalar ile hizmetinizde.

Şehrin merkezinde görkemli ve modern mimarisiyle yükselen, Selçuklu Başkenti Konya’nın en modern ve en yeni 5 yıldızlı oteli Ramada Plaza Konya, Kral Dairesi, Süit odaları ile toplamda 255 adet odasıyla hizmet veriyor. 

Toplantı Salonları Toplantı ve diğer organizasyonlar için üst düzey akustik ile özel tasarlanmış 6 adet salon Melikşah, Keykubad, Keyhüsrev, Vip Salon ve toplantı alanları.Restaurantlar Gurmelere yaraşır lezzetler restaurantlarımızda sizleri bekliyor.

Yüzme havuzumuzda günün her saati keyifli zaman geçirip, havuz kenarında dinlenebilirsiniz.İnsan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi bulunan saunalarımız sizleri bekliyor.

Energy Bar'da doğanın mucizeleri ile buluşabilir, gün içerisinde kendinizi yenileyebilirsiniz.Hamam Geleneksel Türk Hamamında temizliğin keyfini çıkarabilir, yepyeni bir güne başlayabilirsiniz.

Ramada Plaza Konya, Mevlana Müzesine, kongre ve toplantı salonlarına, kültür, sanat, eğitim merkezlerine ve aynı zamanda Kelebekler Vadisine, Tarihi Sille Köyüne, İlk yerleşim alanı olan Çatalhöyük’ e ve Antik Kent Kilistra’ya da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Konya Şehir Merkezi Otelleri, Lüks Oteller Ramada Plaza Konya Hotel Fiyatları Nedir Konya telefon numarası iletişim tel adres bilgileri Konya Index Firma Rehberi Since 2007 


Konya Turistik Otelleri Rezervasyon Konya Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri Burada


Firma'ya Mesaj Gönder