Neva Halı Yıkama Konya Halı Koltuk Stor Temizlik İletişim

Firma Yetkilisi : Ali Reşit Demir | Halı Koltuk Yıkama Temizleme Hizmetleri

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi 10526 Sokak No: 51 Karatay Konya Şehir : Konya İlçe: Merkez, Selçuklu, Karatay, Meram, Bosna, Havzan, Yaka,

Telefon: 3323426633

GSM: 5535188383

Web: Selçuklu, Karatay, Meram bölgesi halı yıkama şirketleri

Neva Halı Yıkama Firması Konya Telefon Numarası İletişim

Konyada kaliteli "Halı Yıkama" hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.. "Neva Halı Yıkama Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet‎" 0332 342 66 33 - 0553 518 83 83 - 0505 800 01 18 

Halı yıkama temizliği işlemi yaz kış demeden 4 mevsim hizmetinizdedir. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan nekadar memnun kalırsa bu bize halı yıkama tavsiye anlamında tekrar dönüş sağlayacak demektir.

Halılar üzerlerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Bir çok bakteri ve tozlar halıların üzerinde birikmektedir. Bunlardan arınmanın tek yolu güzel ve hijyenik ortamda halılarınızın yıkanıp temizlenmesidir. Konyada Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir şirketten hizmet almanız gereklidir.

Neva Halı Yıkama, Halıflex Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkaması ,Yastık Yıkama ve Battaniye Yıkama Hizmetleri. Merkez, Selçuklu, Karatay, Meram, Bosna, Yazır, Havzan, Yaka, Nalçacı, Musalla, Araplar mahallesi iletişim telefonu. Konyada uygun fiyat politikamızla halı yıkamada kusursuz hizmet alın!

Garantili Ucuz Halı Yıkama Fiyatı Güncel Sorunuz. Firmamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Yıkama işleminde halılar bol su ile ıslatılarak yumuşatılır. Halılar özel şampuanlar ve leke çıkarıcı karışımları kullanılarak halı yıkama makineleri ile yıkanır. Konya Neva Halı Yıkama firması Konya Sancak mahallesi halı yıkama iletişim telf. adres ve telefon numarası iletişim bilgileri.

"Konya Halı Temizlik Şirketleri, Neva Halı Yıkama, Konya Halı Yıkama Temizleme‎, Konya Halı Yıkamacılar Rehberi, Konya  Halı Yıkamacı Firmalar, Selçuklu Halı Yıkamacılar, Meram Halı Yıkama Şirketi, Karatay Bölgesi Halı Yıkama, Ucuz Halı Yıkaması Yapan Firmalar, Halı Yıkamacı Telefonu, Halı Yıkama Firma Rehberi Konya Index 2007"


Konya halı yıkama şirketleri firma rehberi, Konyada halı yıkama firmaları fiyatları


Firma'ya Mesaj Gönder