Doğal kaynak suyu Beysu tabii su mu? Konya damacana su bayileri

Doğal kaynak suyu Beysu tabii su mu? Konya damacana su bayileri

Her yudumda doğanın saf ve temizliğini hissedeceğiniz tabii su, "Beysu" Konya Büyükşehir Belediyesi Koski güvencesiyle sunuluyor.

01 Ekim 2016 - 16:23 - Güncelleme: 23 Mayıs 2017 - 03:20

Beysu kaynak suyu mu? Evet. Tabii su, yeryüzüne çıktığı kadar doğal birşekilde kendi akış hızıyla Beysu şişeleme tesislerine gelir. Beysu doğal kaynak suyudur. 

Konya Su Bayileri Tabi su, herhangi bir pompa veya sondaj sistemi olmaksızın muhafaza edilmiş bir yapının içerisinde yeraltından yeryüzüne kendiliğinden yükselir.

Bu sayede kil, kireç, toprak, kayaç artıkları doğal suya minimum düzeyde karışır. Beysu’nun kaynağı Konya ili Beyşehir ilçesi Doğanbey kasabasında bulunmaktadır. Yaşamın kaynağı ile tazelenip, her yudumda doğanın saf ve temizliğini hissedeceğiniz tabii su, "Beysu" Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü güvencesiyle üst düzey kalitede ve lezzette sizlere sunuluyor.

Beysu, Konya ili Beyşehir ilçesi Doğanbey Mahallesindeki yenilenmiş ve ileri teknolojili üretim tesisinde şişeleme yapıyor. Kaynak suyunu Karadağ eteklerinden alan Beysu; bugün Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü güvencesiyle sizlere sunuluyor…

Teknolojik cihazlarla ozonlama, preformdan dolum, kapaklama, etiketleme ve şiringlemeye varıncaya kadar el değmeden ve ultra hijyenik bir ortamda üretilen Beysu; fabrikadaki gelişmiş labaratuvarlarında Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Birliği normları ve İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliğine uygun bir şekilde kaynak suyunun kimyasal, mikrobiyololik yönünden hem üretim aşamasında hem de günlük olarak, periyodik şekilde analizlere tabi tutulur.

Ambalajlı su üretimine uygun hazırlanmış pet preformlar, Beysu’da tam otomatik makinelerde 30–40 bar basınç şişirme teknolojisiyle şişe haline dönüşür. Üretilen şişeler havalı konveyörleri ile dolum bölümüne transfer edilir. Damacanalar, suyla buluşturulmadan önce iç ve dış dezenfekte safhasından geçirilir. 50 sangirat derecede ön yıkama işleminden geçen damacanalar, toplam 5 banyolu makinelerde 55-70 santigrat derecede tekrar tekrar dezenfekte edildikten sonra dolumu yapılır.

Beysu Tesislerinde kullanılan 19 litrelik kulpsuz damacanalar; kanserojen madde içermeyen, darbelere karşı dayanıklı, koku, tat ve tortu bırakmayan özelliklere sahiptir. Özel lazer sistemli makineler tarafından son kullanma tarihi, üretim tarihi gibi bilgilerin verilmesinin ardından sevkiyata hazır hale getirilir.

Sağlık Bakanlığının doğal kaynak suları ile ilgili yönetmeliğine uygun olarak 180 cc, 200cc, 250 cc, ve 300 cc’lik bardak su, 0,5 – 1,5 – 5 litre petsu ve 19 litre polikarbonat damacana dolumu gerçekleştiren Beysu, ürünlerini TSE standartlarında, Iso 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği sistemi garantisiyle tüketicilerine sunar.. 

Beysu Konya Selçuklu damacana su siparişi,  Beysu konya bayileri, Meram damacana su, Beysu damacana su bayisi, Konya damacana su fiyatları, Meram su bayileri, Karatay damacana su, Selçuklu su bayileri

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum